Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma, ofisinizi bir yerden başka bir yere taşımak istediğinizde sunulan evden eve nakliyat gibi bir nakliye hizmetidir. Ancak evden eve nakliyat ile aralarında farklar bulunmaktadır. Bu farklardan en önemlisi ofis eşyalarının elektronik cihazlar, önemli evraklar gibi hassas eşyalar olmasıdır. Bu nedenle ofis taşımacılığı diğerlerine göre daha dikkatli yapılması gereken bir taşımacılıktır. Size uygun bir nakliye firması seçmek ofis taşıma için son derece önemli bir adımdır. Bu aşamada seçtiğiniz firmanın kurumsal olup olmamasına ve profesyonel çalışıp çalışmadığına dikkat etmelisiniz. Beylikdüzü Ofis Taşıma, kurumsal bir firma olarak yılların getirdiği tecrübesiyle, ofisinizi güvenle taşıyabilmeniz için sizlere hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Ofis Taşıma

Beylikdüzü Ofis Taşıma, İstanbul merkezli şehir içi ve şehirler arası hizmet veren bir nakliye şirketidir. Kurumumuz, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile haftanın yedi günü hizmet veren alanında öncü bir firmadır. Beylikdüzü Ofis Taşıma, nakliyat sigortası kullanarak eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlar. Ayrıca yüksek katlarda bulunan ofislerin kolaylıkla taşınabilmesi için asansörlü nakliyat kullanarak rahat ve kaliteli bir taşınma süreci geçirmenizi sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurum olarak müşterilerinden gelen geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendirmektedir. Tıpkı evden eve nakliyatta olduğu gibi ofis taşıma alanında da her geçen gün gelişmeye, ismine değer katmaya devam etmektedir.

Beylikdüzü Ofis Taşıma Hizmetleri

Beylikdüzü ofis taşıma hizmetleri dahilinde firmamız aşama aşama çalışmaktadır. Müşteri ilk talep görüşmesini yaptıktan sonra adrese gidilerek taşınacak eşyaların büyüklükleri tespit edilir. Bu sayede hangi araca ihtiyaç duyulduğu belirlenir. Bu aşamadan sonra eşyaların titizlikle paketlenmesi aşamasına geçilir. Deneyimli personeller tarafından gerekli mobilyalar sökülür ve paketlenir. Müşterinin istekleri doğrultusunda kolileme işlemleri yapılır. Son aşama ise taşınılacak yere eşyaları titizlikle, sorunsuz bir şekilde taşımaktır. Mobilyalar montaj işleminden geçirilerek önceki haline getirilir. Ambalajları açılarak koliler müşterinin istediği yere bırakılır. Böylelikle firmamız tarafından güvenli, titiz bir ofis taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Fiyatlar son derece uygun olmakla birlikte; taşınılacak adres mesafesi, taşınacak eşya miktarı ve taşınmada kullanılan ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve nakliye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaramızı arayarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Call Now ButtonHemen Ara!