Taşınmak, ev veya ofis değiştirmek hepimizin kara kara düşündüğü bir faaliyettir. Bu yorucu iş her zaman kaçındığımız bir durum olsa da bazen mecburiyetler gereği yaşamaktan kaçamayız. Firmamız bu konudaki tüm kaygılarınızı unutturacak. Taşınmanın en kolay yolunu sizlerle paylaşacaktır. Kurumsal ve güvenilir bir nakliye hizmeti arıyorsanız firmamız sizin için hazırda bekliyor olacak.

Ekibimiz

Eşyalarınız işini profesyonelce yapan takım arkadaşlarımıza emanettir. Montaj sorumlusu çalışanlarımız, taşıma görevlilerimiz, temizlik personelimiz ve son teknoloji nakliyat araçlarımız 7 gün 24 saat sizler için çalışmaya hazır. Eşyalarınız evinizde zarar görmeyecek şekilde paketlenerek taşıma görevlilerimiz tarafından araçlara yüklenir ve indirilir. Nakliye sonrası yerleşimi istediğiniz gibi yapılmakta, montajlanması gereken ürünler kullanıma hazır şekilde size teslim edilmektedir.

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın

Taşınırken yaşanılan tüm süreçleri sadece seyirci olarak izlemek ister misiniz? Eşyalarınızın paketlenme, taşınma ve yerleştirilme gibi adımlarını herhangi bir sorun yaşamadan atlatabilirsiniz. Eğer yokluğunuzda eşyalarınızın durumunu merak ederseniz firma çalışanlarımız sizi seve seve bilgilendirecektir.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Siz sıkıntısız ve sorunsuz bir nakliyat tecrübesi yaşayın diye çalışma arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz. Çalışanlarımızın en büyük görevi sizi mutlu etmek ve taşınma yükünüzü en aza indirmektir. Firmamız konforlu nakliyatın yanı sıra güler yüzlü çalışanları ile sizleri memnun etmeyi hedefler. Eşyalarıma zarar gelir mi? Eşyalarım kaybolur mu? gibi korkularınız varsa endişelenmeden bize ulaşmanız yeterlidir. Bizim en büyük tutkumuz sizi memnun etmektir.

Bütçenize Uygun Nakliyat

Her evin bütçesine uygun her isteğin mümkün olduğu bir hizmetle yanınızdayız. Bütçenize uygun tekliflerimiz hem sizleri hem de bizleri memnun etmeye yetiyor. Alacağınız fiyat, nakliyatın yapılacağı eşya miktarına ve sarf edilecek yola göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ek olarak isteyeceğiniz koruma hizmetleri de bütçenize uygun olarak fiyatlandırılacaktır. Fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nakliyat konusunda rahatlıkla hizmet alabileceğiniz en güvenilir firma kurumsal olan firmadır. Tüm resmi  belgelere sahip olan firmamız sizlere dilediğinizde sigortalı taşımacılık hizmeti de vermektedir. Sektörünün en iyisi olmayı hedefleyen firmamıza ulaşmak bir telefon kadar kolay. Nakliye hakkında İhtiyaç duyduğunuz tüm detayları bizimle paylaşıp fikir almak için iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara!