Evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirme misyonu ve vizyonuyla sektöre ilk giriş yaptığımız zamanlarda edindiğimiz değerlerimizden asla taviz vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda çıktığımız bu yolda nakliye sektörü gereğince siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşıma sürecindeki tüm gördüklerimiz, taşıdıklarımız ve yaşadıklarımız konusunda tüm bilgi ve belgelerin tamamen gizli kalacağı ve tüm sorumluluğu firmamız olarak üstlendiğimizi sizlere de belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Her türlü bilgi, belge vb. materyal en az nakliye işindeki titiz çalışmalarımız kadar saklı tutulacaktır ve paylaşılması söz konusu dahi edilemez.

Hizmette ve Hizmet Sonrası Gizlilik Hakkında

   Uzun yıllardır verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetimizi tüm detaycılığımızla, tüm titizliğimizle senelerdir sürdürmeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yeni ev abonelik işlemleri, kontratlar gibi dertlerinin arasında bir de taşınma olayının stresine girip kafanızda hep bir soru işaretiyle gezmenize izin vermek istemiyoruz. Verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetiyle kafanızdaki tüm soru işaretlerini yok ederek bu süreçte gönül rahatlığıyla sizlere vermiş olduğumuz gizlilik sözümüzü hiçbir surette göz ardı etmeyeceğimizin de altını çizmek istiyoruz. Günümüz dünyasında evdeki her bireyin çalışıp bir gelir elde etmeye başlamasıyla birlikte, kişiler daha sabit ve durağan hayatların aksine çok daha hareketli hayatlar yaşamaya başladılar. Böyle yoğun hayatların içine hapsolduğumuzda ev işleriyle uğraşmak iyice büyük bir yük olmaya başladı. Özellikle böyle hareketli hayatlara sahip bireylerin bulundukları evlerdeki yaşama süreleri de gözle görünür miktarda kısalmaya başladı. İşleri ve görevleri gereğince sürekli konum değiştirmek zorunda kalan siz değerli müşterilerimizin yardımına taşınma aşamasında tüm görevleri titizlikle üstlenerek sizlerin büyük bir yükten kurtulmanızı sağlıyoruz.

   Sizlerin sırtınızdan aldığımız bu yükün gizlilik ihlalleri yaşanarak sizlere daha büyük bir yük olarak geri dönmemesi için firmamız olarak tüm sorumluluğu üstleniyor sizlere ait bilgi, belge vb. şeylerin asla firmamız dışındaki bir sürece yansıtılmayacağının garantisini veriyoruz. Evinizde paketleme işlemiyle başlattığımız ve yeni yerinize eşyalarınızın en titiz ve özenli şekilde iletilmesi ile devam ettirdiğimiz bu süreçte sizlere ait her şeyin gizlilik kapsamı dahilinde olacağının ve hiçbir surette bir ihlal yaşanmayacağının garantisini sizlere vererek firmamız ile çalışmanız kapsamında aramızdaki tüm engelleri kaldırıyoruz. Ürünlerinizi nakliye aşamasında gösterdiğimiz titizlik ve özeni gizlilik politikası kapsamında da devam ettireceğimizi sizlere de bildirmek istiyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara!